+90 (216) 420 71 07

Sosyal Medyada Biz}

2016 yılı için hazırmısınız?
2016 yılı matbaa ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ürün listelerimizi inceleyerek kendinize uygun baskı ürünlerini seçerek kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Hakkımızda

Firmamız FLAMINGO BASIM 1996 yılında başlayan faaliyetlerine, 2006 yılından itibaren Flamingo Basım olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kalite standartlarını yükselten firmamız bu alanlarda kalite anlayışını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir. Baskısız ve sürekli form kağıtlrında sektördeki yerimizi alarak, benlik değil bizlik politikasıyla daha güzel yerlere gelmenin planlarını hep beraber yapıyoruz. Biz form markamızla sektöre yeni bir ses yeni bir nefes getirdik. Rakibimiz olan matbaaların kağıt tedariklerinde de bulunarak rekabetçiliği arttırdık. Otocopy kağıdında diğer matbaaları da kaliteli kağıt anlamında (REACTO) destekledik. Amacımız vatana millete hayırlı bir firma olmak. Gücümüz ise bizi biz yapan müşterilerimiz. TERCİH SİZ SİNİZ.

Misyonumuz;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak,üretim ,pazarlama ve satış aşamalarında müşteri odaklı ve etkin olmak,kişiye özel ürünlerin tedariği ile müşterilerin tercihi olmak, sektörde tanınırlığımızı sürdürmek.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterilerimizin ve piyasanın istek ve beklentilerini sürekli izlemek, Üretim ,satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite hız ve güven sunmak, Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişimini sağlamak, Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.